Sparing Górnika na remis

mr
Piotr Krzyżanowski
Górnik Polkowice zremisował 2:2 z czeskim Ślezsky FC Opava.

Czesi są obecnie liderem jednej z trzecioligowych lig regionalnych i nic nie wskazuje na to aby coś mogło im przeszkodzić a awansie. Dobrą dyspozycję potwierdzili w zaciętym meczu z Górnikiem Polkowice.

Zarówno w przerwie, jak i po ostatnim gwizdku sędziego, piłkarze schodzili z boiska przy wyniku remisowym. Najpierw 1:1, a na koniec 2:2.

Bramki dla Górnika zdobyli: Łukasz Tumicz (31 min.) i František Brezničan (87 min.)

Skład Górnika:
I połowa: Szymański - Kokoszka, Pokorný, Janus, Opałacz, Szuprytowski, Piątkowski, Salamoński, Wacławczyk, Ałdaś, Tumicz

II połowa: Jarosiński - Mróz, Chyła, Brezničan, Oleksy, Soboń, Ocholeche, Bancewicz, Piotrowski, Sierpina, Grzybowski

Brakuje Ci informacji o drużynie z Twojej miejscowości? Zostań korespondentem serwisu maleligi.pl