MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
4 z 21
Przesuń zdjęcie palcem
Inspektor ds. raportowania i analiz...
fot. arch. Polskapress

Praca w KGHM. Najnowsze (czerwiec 2022) oferty pracy miedziowego giganta

Inspektor ds. raportowania i analiz

Miejsce pracy: Sobin, ul. Wiertnicza 1

Zakres obowiązków:

Raportowanie zapasów magazynowych,

Wiekowanie zapasów magazynowych,

Analiza rotacji zapasów magazynowych (wskaźników),

Raportowanie rabatów i analiza efektywności rabatów.

Firma oferuje:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Stałe wynagrodzenie podstawa + dwa dodatkowe wynagrodzenia,

Atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport, bony świąteczne, ołówkowe, paczki mikołajkowe, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, teatru oraz na mecze sportowe),

Pakiet medyczny,

Pracowniczy program emerytalny,

Przyjazną atmosferę w pracy,

Dofinansowanie kosztów dojazdów do i z pracy.

Nasze wymagania:

wykształcenie - magister o kierunku ekonomia lub pokrewne

wymagany staż - 3 lata

Znajomości pakietu Microsoft Office,

Mile widziane:

Umiejętności analitycznego myślenia, dyspozycyjności, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole

Znajomość programu SAP-a