Zabójstwo w Chocianowie. Zatłukł ofiarę młotkiem

Polkowiccy policjanci wraz ze swoimi kolegami z komisariatu w Chocianowie, zatrzymali 32-letniego mężczyznę podejrzewanego o to, że zabił swojego kolegę młotkiem. Za zabójstwo grozi mu dożywocie.

Mężczyźnie grozi dożywocie
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Mężczyźnie grozi dożywocie (© Archiwum Polskapresse)

Zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem usłyszał 32-letni mieszkaniec Chocianowa, którego zatrzymali polkowiccy policjanci. Mężczyzna jest podejrzany o to, że podczas kłótni ze swoim znajomym zadał mu kilka ciosów młotkiem w głowę. W ich wyniku ofiara zmarła.

Zabójstwo miało miejsce w ubiegłym tygodniu. Zwłoki mężczyzny znalazła sąsiadka, która natychmiast wezwała policję.

– Mężczyzna został zatrzymany jeszcze tego samego dnia. Jak ustalili policjanci, obaj mężczyźni pili razem alkohol. W pewnym momencie doszło między nimi do kłótni i wówczas podejrzany pobił pokrzywdzonego używając młotka, powodując obrażenia głowy skutkujące śmiercią – mówi Daria Solińska, oficer prasowy KPP Polkowice.

32-latek trafił do aresztu na okres trzech miesięcy. Za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Komentarze (5)

avatar
avatar
normalny (gość)

Ja jak na studiach popiłem to trochę się pobrechtaliśmy (jak to mówi Mariolka) a potem w tany poznać jakieś miłe niewiasty. Nawet do głowy (nawet po pijaku) nie przysłoby nam aby się tłuc, a młotkach już nie wspomnę. Masakra jakaś ... (Rocznik 1980).

Wybierz kategorię