Mężczyźnie grozi dożywocie

Mężczyźnie grozi dożywocie (© Archiwum Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Polkowiccy policjanci wraz ze swoimi kolegami z komisariatu w Chocianowie, zatrzymali 32-letniego mężczyznę podejrzewanego o to, że zabił swojego kolegę młotkiem. Za zabójstwo grozi mu dożywocie.

Zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem usłyszał 32-letni mieszkaniec Chocianowa, którego zatrzymali polkowiccy policjanci. Mężczyzna jest podejrzany o to, że podczas kłótni ze swoim znajomym zadał mu kilka ciosów młotkiem w głowę. W ich wyniku ofiara zmarła.

Zabójstwo miało miejsce w ubiegłym tygodniu. Zwłoki mężczyzny znalazła sąsiadka, która natychmiast wezwała policję.

– Mężczyzna został zatrzymany jeszcze tego samego dnia. Jak ustalili policjanci, obaj mężczyźni pili razem alkohol. W pewnym momencie doszło między nimi do kłótni i wówczas podejrzany pobił pokrzywdzonego używając młotka, powodując obrażenia głowy skutkujące śmiercią – mówi Daria Solińska, oficer prasowy KPP Polkowice.

32-latek trafił do aresztu na okres trzech miesięcy. Za zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

normalny (gość)

Ja jak na studiach popiłem to trochę się pobrechtaliśmy (jak to mówi Mariolka) a potem w tany poznać jakieś miłe niewiasty. Nawet do głowy (nawet po pijaku) nie przysłoby nam aby się tłuc, a młotkach już nie wspomnę. Masakra jakaś ... (Rocznik 1980).