Spektakl "Szalone nożyczki" we Wrocławiu już 22 października 2017 godz.17.00 i 20.00 w Teatrze Muzycznym "Capitol"

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się całą plejadą charakterów, dochodzi do morderstwa – właścicielka lokalu nie żyje. W salonie przebywa inspektor policji, który zamyka salon i rozpoczyna śledztwo, a jego świadkami zostają - UWAGA! - WIDZOWIE! Właśnie ich spostrzeżenia i decyzje związane z bohaterami wpłyną na ostateczne zakończenie sprawy. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i uwielbiany przez Publikę całego świata!

„Szalone nożyczki” to wyjątkowy projekt teatralny tworzony przez pasjonatów, entuzjastów i profesjonalistów w jednym. Łączy nas miłość do teatru oraz wysoka klasa podejmowanych zadań. Zależy nam, aby powstający spektakl był na rynku teatralnym absolutnym „Top of the Top”!
Punktem wyjścia dla naszego projektu jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. „Szalone nożyczki” Utwór ten grany jest w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad pięćdziesięciu lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa!

Obsada:
Dominik Kowalewski - Krzysztof Ibisz/Lesław Żurek Barbara Markowska - Dominika Gwit
Antoni Wzięty - Leszek Stanek Pani Dąbek - Urszula Dębska
Edward Wurzel - Alan Andersz Michał Tomasiak - Maciej Wilewski

Capitol: rezerwacja tel. 71 789 04 51/52, online: bilety.teatr-capitol.pl, www.kupbilecik.pl, sprzedaż i rezerwacje grupowe tel. 603-410-411

KONKURS!!

Dla naszych Czytelników mamy 8 podwójnych biletów na spektakl "Szalone nożyczki" w Teatrze Capitol w dniu 22.10.2017r. na godz. 20.00. Aby otrzymać taki bilet napisz krótko dlaczego chciałabyś/chciałbyś go zobaczyć. Wyślij SMS o treści: konkurs.szalonenozyczki.odpowiedź.imię i nazwisko pod numer 72355 (koszt SMS-a 2,46 z VAT).
Na SMS-y czekamy do piątku do godz.10.00

Teatr

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!