Głogowianka Aneta Semeńczuk na długo zapamięta swoje zaręczyny. Jej chłopak Krystian Kuczyński z Jaczowa przygotował niespodziankę i poprosił ją o rękę w strażackiej remizie.

Aneta Semeńczuk i Krystian Kuczyński długo będą pamiętać sobotnie popołudnie, 7 października. Tego właśnie dnia młody mieszkaniec Jaczowa w nietypowy sposób oświadczył się swojej dziewczynie. A że od siedmiu lat jest strażakiem miejscowej OSP, to zaplanował, że poprosi ją o rękę w remizie.
- Niczego się nie spodziewałam, nic wcześniej nie pokazał po sobie, że coś planuje - śmieje się pani Aneta i opowiada sobotnie wydarzenia: - Siedzieliśmy w pokoju Krystiana i jedliśmy właśnie pizzę, gdy zawyła strażacka syrena. Zerwał się więc i pobiegł do remizy, a ja zostałam z mamą chłopaka. Po pewnym czasie przyszedł do nas inny strażak i powiedział, że mamy szybko iść do remizy, bo Krystianowi stało się coś w nogę.

Całą historię młodych narzeczonych poznacie już w piątkowym ( 13 października) wydaniu Tygodnika Głogowskiego

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!