(© U. Romaniuk)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział w Legnicy powołało Społeczną Radę Programowo-Konsultacyjną.

W jej skład weszli parlamentarzyści legniccy, starostowie, lekarze, przedstawiciele służb i kuratorium oświaty. Jej wiceprezesem został Marek Tramś starosta polkowicki. - Rada jest organem wspierającym TPD w subregionie legnickim-powiedział Marek Tramś. Na terenie powiatu polkowickiego działa 7 kół przyjaciół dziec
głównie przy przedszkolach i szkołach podstawowych, w Polkowicach, Radwanicach i Przemkowie. W ciągu roku legnicki oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci udziela pomocy 2500 dzieciom. Organizuje kolonie i zimowiska, wspiera materialnie ubogie rodziny. Legnicki oddział TPD jest największym nie tylko na Dolnym Śląsku, ale i w kraju. Starosta legnicki p. Jarosław Humenny został prezesem Społecznej Rady Programowo-Konsultacyjnej TPD.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!