Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W piątek rano w Prochowicach funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego legnickiej Policji zatrzymali do kontroli samochód dostawczy przystosowany do przewozu osób.

Pojazdem przewożeni byli pracownicy sezonowi zatrudnieni przy nasadzeniach lasu. W trakcie kontroli w samochodzie zamiast dopuszczalnej liczby ośmiu pasażerów znajdowało się ich trzynastu. Policjanci stwierdzili również braki w oświetleniu samochodu oraz wycieki płynów eksploatacyjnych, co skutkowało zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego.

Po sprawdzeniu okazało się także, że 40-letni kierowca samochodu nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Stracił je za jazdę pod wpływem alkoholu. W związku ze stwierdzonymi rażącymi naruszeniami przepisów ruchu drogowego sprawa znajdzie swój finał w Sądzie Rejonowym.

źródło: KMP Legnica

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!