UG Polkowice

UG Polkowice (© U. Romaniuk)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Serwis Samorządowy Polskiej Agencji Prasowej umieścił polkowicki projekt wśród dziesięciu najciekawszych praktyk związanych z pozyskiwaniem funduszy z Unii Europejskiej. Na stronie internetowej można oddać swój głos w konkursie „Samorządowe Notowania Europejskie”.

Każdy z nas może oddać swój głos na polkowicki samorząd w konkursie PAP. Serwis Samorządowy PAP spośród niemal 100 opisów dobrych praktyk, które nadesłano do ogólnopolskiego serwisu w formie informacji prasowych, wybrał 10 najciekawszych. Wśród nich znalazły się Polkowice, a konkretnie opisany projekt budowy przedszkola (projekt „Budowa przedszkola nr 6 w ramach rewitalizacji Osiedla Hubala” – jeden z czterech projektów realizowanych „Rewitalizacji obszarów zdegradowanych gminy Polkowice – Osiedle Hubala).
Wszystkie nominowane projekty prezentowane są w subserwisie http://www.eurofunusze.pap.pl/, który Serwis Samorządowy PAP realizuje we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego.

Aby zagłosować wystarczy wejść na stronę http://www.eurofundusze.pap.pl/ zajrzeć do rubryki „Samorządowe Notowania Europejskie". Głosowanie trwa do 15 sierpnia.

Zwycięskie projekty zostaną opisane w kolejnym numerze „Europejskiego Poradnika Samorządowego", który trafi do urzędów w całej Polsce.

A oto link do głosowania: http://www.eurofundusze.pap.pl/palio/html.run?_Instance=cms_samorzad.pap.pl&_PageID=2&s=konkurs&dz=stronaGlowna&_CheckSum=-1446587502

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!