(© MO)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach i Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Twórców Polskiej Miedzi w Jędrzychowie otrzymały certyfikat placówki dbającej o bezpieczeństwo.

Do konkursu o certyfikat ”Szkoła Dbająca o Bezpieczeństwo” zgłosiło się 107 szkół i placówek z województwa dolnośląskiego. Certyfikat „Szkoła Dbająca o Bezpieczeństwo” uzyskało m.in. 35 szkół podstawowych z Dolnego Śląska. O nadaniu certyfikatu Szkoły Dbającej o Bezpieczeństwo decydowały m.in. efektywność działań wykazana poprzez porównawcze wyniki ankiet diagnozujących stan bezpieczeństwa w szkole, ocena szkolnego programu bezpieczeństwa. Brano też pod uwagę działania edukacyjne i współpracę szkół z innymi instytucjami.
Dolnośląski konkurs „ Szkoła Dbająca o Bezpieczeństwo” powstał na bazie ogólnopolskiego Programu „Bezpieczna Polska - Bezpieczna Szkoła” i skierowany jest do szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz placówek oświatowych. Organizatorem jest Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!