(© DWSTiP)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

6 medali: dwa złote, jeden srebrny, trzy brązowe przywieźli słuchacze Polkowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z III Ogólnopolskiej Olimpiady Sportowej Studentów 50 + w Łazach.

PUTW reprezentowała drużyna składająca się z 28 zawodników. Złoto wywalczyły w zawodach kajakowych Bogusława Nowak oraz w rzucie piłką lekarską Cecylia Orzechowska. Ze srebrnym medalem do Polkowic wróciła, za bieg na 200 m, Teresa Kondoszek. Brązowe medal wywalczyli Kazimierz Stelmach (bieg na 60 m), Danuta Grześków (pływanie na 50 m stylem dowolnym), Irena Jundził (pchnięcie kulą). W ogólnopolskiej klasyfikacji PUTW uplasował się na szóstym miejscu na 16 startujących Uniwersytetów Trzeciego Wieku.
Polkowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku działa od 2006 r. przy Dolnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Techniki w Polkowicach.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!