Polkowiccy seniorzy z medalami

Urszula Romaniuk
DWSTiP
6 medali: dwa złote, jeden srebrny, trzy brązowe przywieźli słuchacze Polkowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z III Ogólnopolskiej Olimpiady Sportowej Studentów 50 + w Łazach.

PUTW reprezentowała drużyna składająca się z 28 zawodników. Złoto wywalczyły w zawodach kajakowych Bogusława Nowak oraz w rzucie piłką lekarską Cecylia Orzechowska. Ze srebrnym medalem do Polkowic wróciła, za bieg na 200 m, Teresa Kondoszek. Brązowe medal wywalczyli Kazimierz Stelmach (bieg na 60 m), Danuta Grześków (pływanie na 50 m stylem dowolnym), Irena Jundził (pchnięcie kulą). W ogólnopolskiej klasyfikacji PUTW uplasował się na szóstym miejscu na 16 startujących Uniwersytetów Trzeciego Wieku.
Polkowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku działa od 2006 r. przy Dolnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Techniki w Polkowicach.

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"