Linia komunikacyjna będzie zawierała 8 kursów z :
Polkowic do Chocianowa przez Sobin – Jędrzychów – Szklary Dolne – Brunów – Trzmielów :
- 3 kursy w godzinach: 10:15, 15:40, 18:20
Chocianów- Polkowice przez – Trzmielów – Szklary Dolne – Brunów– Jędrzychów – Sobin
- 3 kursy: 6:30, 11:30, 14:40,
oraz z Polkowic do Chocianowa przez Parchów
- 5 kursów w godzinach: 7:25, 8:50, 12:30, 14:15, 17:20
Chocianowa do Polkowic przez Parchów
-5 kursów w godzinach: 8:10, 9:20, 13:45, 16:50, 17:50.
Trasa będzie obsługiwana przez P.H.U „JANTAR” Janusz Tomaszek.
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?