KONKURS!!! Wygraj bilet i zaśpiewaj z Zenonem Martyniukiem jego największe hity! Weź udział w naszym konkursie i odbierz bilet na niedzielny koncert Akcent i przyjaciele w Lubinie!

KONKURS!!! Wygraj bilet i zaśpiewaj z Zenonem Martyniukiem jego największe hity!Z ostatniej chwili! Mamy super wiadomość dla wszystkich fanów Zenona Martyniuka i rytmów disco polo! Przebojowy wokalista grupy Akcent już w najbliższą niedzielę (15 październik 2017r. o godzinie 17.00) odwiedzi Lubin!

"Król disco polo" na żywo wystąpi na scenie w hali widowiskowo - sportowej regionalnego Centrum Sportowego. Tego wieczora zespołowi Akcent - towarzyszyć będą przyjaciele z Power Play i Skaner! To będzie niezapomniana impreza w rytm znanego wszystkim Polakom przeboju "Oczy Zielone"!

Impreza to 3 godziny dobrej zabawy przy rytmach disco. Bilety na koncert Akcent i przyjaciele to koszt 50/60 zł. Jednak z nami możesz je mieć za darmo!

Na najszybszych fanów lidera disco-polowej formacji Akcent czekają pojedyncze wejściówki na niedzielny koncert w Lubinie! Jak zdobyć bilety? To proste! Wystarczy wysłać wiadomość w treści wpisując swoje dane (IMIĘ I NAZWISKO) na adres: malgorzata.szymanska@gazeta.wroc.pl. W tytule wiadomości wpisujemy: OCZY ZIELONE.

O wygranej poinformujemy zwycięzców mejlowo.
Bilety do odebrania będą osobiście w piątek 13 października w godzinach 8-16, w redakcji Panoramy Legnickiej i Gazety Wrocławskiej w Legnicy ul. Rynek 36.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia. Pamiętajcie, kto pierwszy ten lepszy!

KONKURS!!! Wygraj bilet i zaśpiewaj z Zenonem Martyniukiem jego największe hity!


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Jadwiga Organek (gość)

Nieuczciwy najemca to problem rzeka w Warszawie. Ja chcę ostrzec przed nieuczciwą lokatorką Jadwigą Organek i jej dziećmi (Giulia Organek i Matteo Organek). Przez dwadzieścia (!!!) miesięcy nie płacili za wynajem mieszkania znajomej mi osoby, przez co narobili jej długów na ponad 70 tysięcy złotych. Mało tego - mieszkanie zostawili zachlewione, ściany brudne, a pralka podobno nie widziała wody przez długi okres i zapleśniała. Jadwiga Organek pochodzi z Gubina - uwaga na nią.